skip to Main Content

SALE BANKIETOWE

organizujemy wesela, przyjęcia, jubileusze

Nasze sale weselne Gościniec Jurajski oraz Jaś i Małgosia to doskonałe miejsce na zoranizowania każdego przyjecia okolicznościowego czy niezapomnianego przyjęcia weselnego.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę okolicznościową. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniego wystroju sali bankietowej, kompozycji menu czy zapewnieniu atrakcji dla najmłodszych Gości. Cechuje nas indywidualne i przyjazne podejście do każdego z naszych Gości.

Każda z naszych sal jest klimatyzowana i urządzona jest w nowoczesnym, eleganckim stylu. Eleganckie i nowoczesne oświetlenie LED tworzy na sali niepowtarzalny, a zarazem romantyczą atmosferę.

SALA JAŚ I MAŁGOSIA

położona nad malowniczym zalewem porajskim

Sala bankietowa Jaś i Małgosia położona jest w jurajskiej miejscowości Poraj w pobliż zalweu porajskiego. Nowoczesny, a zarazem funkcjonalny wystrój naszej sali pozwala na organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Organizujemy między innymi wesela, urodziny, jubileusze czy spotkania firmowe. Nie boimy się nowych wyzwań i zawsze służymy pomocą oraz dobrą radą dla naszych Gości.

Sala bankietowa Jaś i Małgosia to elegancja i klasyka w jednym. Sufit naszej sali imituje lustro oraz wyposażony jest w oświetlenie LED, dzięki czemu powstaje wspaniały i nepowtarzalny klimat do zabawy.

SALA GOŚCINIEC JURAJSKI

doskonałe miejsce na organizację przyjęć

Gościniec Jurajski to nowo wyremontowany obiekt w nowoczesnej stylizacji w którym zorganizujemy wszelkiego rodzaju przyęcia okolicznościowe. Nasza sala bankietowa wyposażona jest w system klimatyzacji dzięki czemu niezależnie do panujących warunków pogodowych każde przyjecie będzie udane.
Wykwalifikowana obsługa zapewni komfort oraz miłą atmosferę na każdym weselu czy przyjęciu okolicznościowym.

Zapewniamy komlpeksową organizację imprez okolicznościowych, służymy pomocą przy dekoracji sali czy wyborze odpowiedniego menu.