skip to Main Content

WESELA I PRZYJĘCIA

na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej

Organizujemy wesela oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak: komunie, chrzciny, jubileusze, osiemnastki, spotakania firmowe oraz wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne.
Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas uroczystości były jedyne w swoim rodzaju oraz niepowtarzalne.

Gwarantujem różnorodne oraz bogate menu, które zawsze ustalamy indywidualnie zgodnie z potrzebami naszych Gości. Oferujemy dania kuchni europejskiej oraz regionalnej, które przyrządzamy w naszym lokalu. Gwarantuje to wysoką jakość oraz smak serwowanych potraw.

Nasze doświadczenie oraz szeroki wachlarz usług pozwala nam na organizację przyjęć na najwyższym poziomie. Służymy pomocą przy organizacji wesela czy przyjęcia rodzinnego.

WESELE

na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej

Restauracja Jaś i Małgosia to dokonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego.
Bliskość ruin jurajskich zamków, zalewu porajskiego oraz nowo wyremontowny obiekt w nowoczesnej stylizacji, tworzy niezapomniany klimat. Sala weselna na Jurze to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, które na długo pozostanie w pamięci Pary Młodej oraz gości weselnych.

Cechuje nas przyjazne i indywidualne podejście do każdego Gościa oraz elastyczność przy ogranizacji przyjęcia. Gwarantujemy miłą obsługą oraz niepowtarzalną atmosferę. Wyróżniamy się przygotowywaniem potraw, które mają unikalny i niepotarzalny smak.

CHRZCINY

wyjątkowa oprawa uroczystości

Organizujemy chrzciny w pięknej okolicy zalewu porajskiego. W tym szczególnym dniu zadbamy o wspaniałą i uroczystą oprawę przyjęcia. Oferujemy bogate menu w tym dania na gorąco, zimną płytę, przekąski, smaczne swojskie wypieki oraz wędliny z naszej wędzarni.

Pozostajemy otwarci na zmiany w naszym menu zgodnie z wymaganiami oraz preferencjami smakowymi naszych Gości. Istnieje możliwość zamówienia specjalnie przygotowanych dań dla najmłodszych Gości.

Nasza obsługa z radością przyjmuje małych Gości, zapewniając im mile spędzony czas w naszym obiekcie dzięki takim atrakcjom, jak kolorowanki, kredki czy atrakcyjny plac zabaw.

KOMUNIE

organizujemy wspaniałe przyjęcia komunijne

W tym najważniejszym dniu dla Twojego dziecka zorganizujemy wspaniałe i nezapomniane przyjęcie komunijne. Nasza bogata oferta z całą pewnością pozwoli na zorganizowanie wspaniałego przyjęcia dla całej rodziny. Każde menu jest ustalane indywidualnie pod oczekiwania naszych Gości.

W tak ważnym i uroczystym dniu oferujemy dania na ciepło, zimną płytę, przekąski, owoce czy desery. Dla każdego z naszych małych Gości oferujemy Słodki Upominek.

W kompleksie restauracyjno – noclegowym Jaś i Małgosia w Poraju zorganizujemy wspaniałe przyjęcie komunijne dla całej rodziny. Dodatkowo dla najmłodszych posiadamy atrakcyjny plac zabaw oraz ogródek z fontanną.

PRZYJĘCIA

urodziny, 18-tki, jubileusze, spotkania firmowe

Z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem organizujemy imprezy, takie jak sylwester, imprezy tematyczne (np.w stylu lat 80, pin-up), osiemnastki, urodziny czy jubileusze, a także spotkania firmowe.

Zapewniamy smaczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb menu, profesjonalną i wykwalifikowaną obsługę oraz oprawę muzyczną.
Z nami czeka Cię moc atrakcji i niespodzianek dla Twoich Gości.

Nasze profesjonalne i indywidualne podejście do każdego organizowanego przyjęcia pozwala na przeżycie niezapomnianych chwil w naszym obiekcie Jaś i Małgosia w Poraju.